/ Модуль "Юридичні аспекти"
Юридичні аспекти
Припустімо, у тебе вже є ідея, команда і фінанси. Але як це юридично оформити? Які переваги й недоліки у ФОП, ПП і ТОВ та як обрати щось одне? На ці та інші запитання відповідаємо в цьому відео.
Реєстрація компанії: як обрати ФОП чи ТОВ?
Які документи треба для реєстрації власної справи?
Окей, із формами розібралися. Саме час визначитися з документами. Які потрібні для ТОВ, а які — для ФОП, чи варто реєструвати торгову марку та як це можна зробити в Україні — дізнаєшся у відео.
Основи оподаткування для підприємців
Юхуууу! Ти вже вмієш оформлювати свій бізнес! А ми допоможемо тобі зробити його чесним і прозорим. Ухилятися від податків — не модно. Готовий/-а розібратися з оподаткуванням в Україні та з'ясувати, що саме маєш сплачувати? Переглядай відео — і про все дізнаєшся!
Підприємництво — це твоє!
Позаду 35 відео про те, як створювати власну справу. Тобі вдалося згенерувати ідею, створити команду, вивчити інструменти маркетингу, особливості фінансової звітності та роботи з інвесторами. Тепер ти вмієш презентувати продукт і знаєш, як владнати юридичні питання. Але все ще боїшся, що не зможеш розпочати бізнес? Серйозно? Тоді це відео саме для тебе!
 • 1. Ти відкриваєш кав’ярню. Якщо справи підуть добре, то плануєш продати її через кілька років іншій мережі кав’ярень. Яку організаційно-правову форму варто обрати?

  2. З якого віку можна реєструвати ФОП?

  3. Окрема компанія, яка має статутний капітал, директора, штат, — це:
  4. Без чого ти не зможеш зареєструвати власну справу?

  5. У якому разі варто реєструвати ТОВ?
  6. Чи обов’язково робити печатку при реєстрації підприємства?
  7. Обов’язкові платежі фізичних та юридичних осіб до бюджетів, здійснювані в порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами країни, — це:

  8. Скільки видів податків існує в Україні?

  9. Який із цих законодавчих актів регулює відносини у сфері справляння податків і зборів, що стягуються в Україні?