/ Модуль "Презентація продукту і пошук партнерів"
Презентація продукту і пошук партнерів
З минулих відео ти вже знаєш, як складати стратегію продаж, та розумієш фінансові моделі. Саме час навчитися презентувати свій продукт для різних цільових авдиторій. Чому презентація для генерального директора відрізнятиметься від тої, яку ти показуватимеш програмістці, щоб залучити її в команду, — з'ясовуй у цьому відео.
Як створити ідеальну презентацію?
Нетворкінг. Як розширити мережу ділових знайомств?
Чи можна навчитися ненав'язливо і грамотно заводити професійні контакти? А якщо ти інтроверт чи інтровертка? А якщо живі зустрічі не відбуваються, а життя перейшло в онлайн? Як тоді розширити мережу знайомств і налагодити нові зв'язки? Переглядай відео — і про все дізнаєшся!
Де шукати партнерів та інвесторів?
Власна справа потребує грошей. А що, як їх недостатньо? Які є способи фінансування проєктів, що потрібно зробити, аби твій бізнес отримав кошти, та де шукати інвесторів — дізнавайся в цьому відео.
Що запропонувати інвесторам? Створюємо MVP
До інвесторів потрібно йти із продуктом. Але як це зробити, якщо на цей продукт у тебе немає ресурсів? Значить, потрібно розробити реальний продукт, але з мінімальним набором функцій. Це і є MVP. Як правильно його створити та що потрібно врахувати — з'ясовуємо у відео.
Як вибудувати стосунки
з інвесторами?
У попередніх відео ми розібралися з «elevator pitch» та повноцінною презентацією, MVP, пошуком інвесторів і партнерів. Але знайти їх — лише пів кроку до ефективної співпраці. Як підтримувати стосунки з партнерами — розкажемо в цьому відео.
«Elevator pitch» та «pitch deck»
Як продати свою ідею потенційним інвесторам? Зачепити їх! Уяви, що маєш за 30 секунд розповісти ключовий меседж свого проєкту.
А якщо це повноцінний виступ, на якому продаєш свій продукт? Що потрібно сказати тоді і як правильно організувати свою презентацію? Переглядай відео — і про все дізнавайся!
 • 1. Обери ХИБНЕ твердження стосовно презентації своєї бізнес-ідеї:
  2. Обери ПРАВИЛЬНЕ твердження стосовно презентації своєї бізнес-ідеї:

  3. Чи має презентація ідеї для інвестора відрізнятися від презентації для потенційних співробітників?
  4. Що таке нетворкінг?

  5. Обери ХИБНЕ правило нетворкінгу:

  6. Обери ХИБНЕ правило нетворкінгу в соціальних мережах:

  7. Обери способи фінансування малого та середнього бізнесу:


  8. Який спосіб фінансування описано нижче?
  Ресурси, які вкладають у бізнес інші люди, що розраховують отримати прибуток зі своїх вкладень.

  9. Який спосіб фінансування описано нижче?
  Масовий збір коштів, наприклад, кампанія зі збору коштів онлайн. Підходить для компаній, які хочуть перевірити попит потенційної аудиторії.

  10. На яку цільову аудиторію розрахована презентація, що містить інформацію про те, що є наразі та яким буде продукт у майбутньому, хто твої конкуренти та як розвивається ринок, яка в тебе бізнес-модель?

  11. Коротка розповідь про концепцію продукту, проєкту або сервісу до 2 хвилин — це:

  12. Коротка змістовна презентація, почувши або прочитавши яку, аудиторія матиме уявлення про твій проєкт та його бізнесовий складник. Використовується під час персональних зустрічей та онлайн-презентацій з потенційними інвесторами, споживачами, партнерами. Це:

  13. Головна мета створення MVP — це:
  14. Який підхід MVP описано нижче?
  Бізнес-ідея — інтернет-магазин. MVP — розробити базову сторінку сайту, а всі операції, як-от: приймання замовлень, купівлі, продажі — виконувати вручну.

  15. Який підхід MVP описано нижче?
  Розробляється реальний продукт, але з мінімальним набором функцій — лише основних, потрібних для перевірки гіпотез.

  16. Що потрібно обов’язково зробити на початку переговорів з інвестором?


  17. Обери ХИБНЕ твердження щодо процесу співпраці з інвесторами на активній стадії проєкту:

  18. Як часто і які потрібно надавати звіти інвесторові?