/ Модуль "Фінанси і фінансова грамотність. Продажі"
Фінанси і фінансова грамотність. Продажі
Бюджет — це план, який визначає, скільки грошей ти отримуєш та витрачаєш. З яких компонентів він складається та як його регулювати? У чому різниця між особистим бюджетом та бюджетом компанії? Чи обов'язково добре знати математику, щоб скласти бюджет? Переглядай відео — і про все дізнаєшся!
Як бути з фінансами на «ти»?
Навіщо фінансове планування?
Хочеш PlayStation? Електросамокат? Селфі-кільце для TikTok? Чи, може, контейнер для компостування відходів? Став фінансову ціль і досягай її! У відео ми детально пояснимо, як сформувати та трекати таку ціль, та допоможемо тобі правильно спланувати покупки.
Як навчитися заробляти гроші?
Як зароблятиме бізнес, визначає модель монетизації. Які є види таких моделей та чому однієї з них часто недостатньо — дізнавайся з цього відео. Ми допоможемо тобі знайти можливості збільшення прибутку та обрати оптимальну модель монетизації для твого проєкту.
Стратегія продажів. Вибір CRM-системи
Хочеш дізнатися про ключові показники ефективності продажів, які тобі слід відстежувати? Або про найпоширеніші помилки, яких припускаються підприємці в Instagram та Facebook? Чи як обрати CRM-систему для свого бізнесу? Переглядай відео і знаходь відповіді на всі ці запитання!
 • 1. План, який визначає, скільки грошей ви отримуєте та витрачаєте, — це:

  2. Те, що залишається тобі, коли віднімаєш витрати від доходів, — це:
  3. Співвідношення прибутку та доходу — це:

  4. Щоб зрозуміти, чи ціль реалістична, варто використати метод:
  Сукупність майна, інтелектуальної власності, грошових ресурсів, що належить підприємству або власнику, — це:

  6. Щоб зрозуміти, куди ти витрачаєш кошти, маєш це фіксувати, тобто вести бюджет. Вибери можливі способи:

  7. Що визначає, як бізнес зароблятиме?

  8. Вибери з переліку, що не є моделлю монетизації:


  9. Беклоґ продукту — це:

  10. Якщо ти вибрав одну модель і зрозумів, що вона не працює, чи можна її потім змінити?


  11. Які питання допоможуть тобі створити історію для свого бізнесу, а надалі й схему для продажі  12. Управління відносинами з клієнтами та клієнтками компанії, що дає змогу систематизувати всю інформацію про них: дзвінки, листи, повідомлення та договори, — це:

  13. Що з переліку нижче можна додати до плану для підтримки контакту з клієнтом чи клієнткою до, під час і після покупки?