/ Модуль "Команда і управлінські інструменти"
Команда і управлінські
інструменти
Важливий фактор успіху будь-якого проєкту — злагоджена команда. Але з чого ж розпочати, якщо ти лише плануєш її сформувати? На які критерії зважати, коли запрошуєш когось у команду? Як переконати людину до тебе приєднатися? Хочеш дізнатися відповіді на такі запитання — тоді переглядай це відео.
Як створити команду та знайти однодумців?
Як розподілити ролі в команді?
Є різні підходи до організації команди: від традиційного, де кожен і кожна має свою зону відповідальності — до «бірюзового» й Agile-підходу, коли людям не визначають чітких посадових обов'язків і вони працюють передусім як команда. Як обрати модель, яка підходить саме тобі та правильно розподілити ролі, — дізнавайся в цьому відео.
Agile-підхід: навіщо він потрібен бізнесу?
У кожній команді є перелік обов'язкових етапів роботи. Це планування, розподіл відповідальності, реалізація, ретроспектива. Ці процеси допоможе оптимізувати «agile». Що це за підхід, навіщо він потрібен і як почати його використовувати — довідаєшся з відео.
Як організувати процес роботи?
Усі члени команди виконують свої завдання. Але як пов'язати ці завдання між собою та дотримуватися робочих дедлайнів? Допоможуть сучасні програмні рішення для побудови процесів і комунікації членів команди: Todoist, Asana, GanttPRO. Як не розгубитися й обрати потрібний — з'ясуємо разом у відео.
Як ефективно комунікувати в команді?
Від того, наскільки ефективні комунікації у твоїй команді, залежить життя проєкту. Які інструменти для взаємодії колективу обрати? Як розв'язувати конфлікти та розпізнавати приховані непорозуміння? На ці та інші запитання відповідаємо в цьому відео.
Креативне та стратегічне мислення. «Helicopter view»
В яких ситуаціях керівнику/-ці бізнесу варто застосувати «helicopter view», або стратегічне мислення? А коли слід покреативити? Чи, може, креатив лише заважає підприємницькій діяльності? Цікаво? Тоді переглядай відео та дізнавайся, як досягти балансу між стратегією та креативом у твоєму проєкті!
Як систематизувати бізнес?
Систематизація бізнесу — нелегке завдання. Один з її етапів — навчитися розмежовувати обов'язки. Як це зробити правильно, щоб не потонути в операційній діяльності, — поділимося з тобою в цьому відео.
 • 1. Обери ХИБНЕ твердження щодо процесу пошуку ідеального кофаундера:

  2. Обери ХИБНУ характеристику найефективніших команд згідно з проєктом «Аристотель»:  3. Обери ХИБНЕ твердження стосовно початку роботи з кофаундером:

  4. За яким би принципом ви не будували команду й не організовували її роботу, вона, найімовірніше, пройде через кілька класичних етапів. Обери ЗАЙВИЙ етап:


  5. Який обов’язковий тип ролі в команді описано нижче?
  «Відповідає за створення і виробництво продукту, експерт у певній галузі».

  6. Мінімальна життєздатна команда проєкту складається з…

  7. Оберіть, що не належить до ідеї ​​Agile підходів.


  8. Чим Scrum відрізняється від інших Agile-підходів?

  9. Беклоґ продукту — це:

  10. Кожен працівник і працівниця періодично цікавляться, чим узагалі всі тут займаються і заради чого приходять на роботу. Щоб усі розуміли, варто...
  11. Обери з переліку інструменти, що призначені для планування проєктів.

  12. Крім місії, в компанії також мають бути правила, які допомагають досягти глобальної цілі. Що це?

  13. Як ефективно комунікувати в команді?

  Майже завжди люди ненавидять, коли їм кажуть, що саме робити. Обери правильне твердження щодо постановки завдань:


  14. Як оптимально надавати зворотний зв’язок?

  15. Обери хибне твердження стосовно процесу проведення індивідуальних зустрічей (1:1):

  16. Що таке креативність?
  17. Обери ПРАВИЛЬНУ пораду щодо розвитку здатності до Helicopter View:
  18. Обери ХИБНЕ твердження стосовно розвитку креативності:

  19. Яку ключову функцію керівника описано нижче?
  Це безперервний процес вивчення товарів конкурентів, інших ринків та даних про майбутнє галузі. Як кажуть: «Потрібно рухатися вперед, щоб залишатися на місці, а щоб рухатися вперед, потрібно рухатися вдвічі швидше».

  20. Яку ключову функцію керівника описано нижче?
  Потрібно щотижня контролювати перебіг реалізації завдань, проводити зустрічі, щоб узгодити дії команди й націлити на результат.

  21. Яку ключову функцію керівника описано нижче?